Spis moli monitoring pozycji
Blog > Komentarze do wpisu
Wojenne tajemnice

Właśnie ukazały się dwie książki, dwa zagraniczne bestsellery, które proponują podróż w przeszłość pełną niebezpiecznych zagadek.

Wojenne tajemnice, rodzinne sekrety, zbrodnia, miłość, zdrada. Oto, co łączy obie powieści.

SZMARAGDOWA TABLICA Carli Montero sprzedała się w Hiszpanii w ponad 100 000 egzemplarzy. U nas wydał ją Rebis. Ana, pracująca w madryckim muzeum, natrafia na tajemniczy list dotyczący pewnego renesansowego obrazu. Partner Any, Konrad, który jest kolekcjonerem dzieł sztuki, namawia swoją ukochaną na poszukiwania zaginionego dzieła. Jak się okazuje, trop prowadzi w przeszłość, do okupowanego przez Niemców Paryża..

DOM TAJEMNIC Loreny Martin D. to historia młodej Amandy, która natrafia na babciny kuferek pełen zagadkowych pamiątek. Zaintrygowana przedmiotami Amanda wyrusza na poszukiwanie prawdy o swoich przodkach. Podróż ta zabierze ją do Meksyku lat dwudziestych i trzydziestych, do Hiszpanii i do Warszawskiego Getta. Wydawcą tej książki jest Bukowy Las.

wtorek, 16 kwietnia 2013, tommyknocker

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/04/16 20:08:27
Obie chętnie bym przeczytała :)
-
2013/04/17 06:07:08
Agata : i ja też :)
-
2013/04/18 17:09:14
Dodam jeszcze - dla tych, którzy planują zakupy - że obie książki znalazły się wśród 100 nowości, które można obecnie kupić w empiku w ramach promocji 3za2.
Wystarczy do obu książek dobrać jeszcze jedną z oferty promocyjnej, wówczas za najtańszą zapłacimy 2 grosze !